Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky.

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodu www.viola.eu a upravují vztahy mezi kupujícím (objednatelem) a prodávajícím ( Ing.Viola Chaloupková - VIOLA, Pod Zbuzany 1123/3, 155 11 Praha 5, IČO: 41811801, DIČ: CZ6160200145)

- Objednávka a uzavření kupní smlouvy
Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a souhlasí s nimi.      Podmínkou platnosti objednávky je řádné a pravdivé vyplnění všech předepsaných údajů, prodejce si vyhrazuje právo zákazníka kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká vzájemným potvrzením objednávky mezi kupujícím a prodávajícím.
Platná cena zboží a služeb je cena zveřejněná v den odeslání objednávky, všechny ceny jsou včetně DPH. Místem dodání zboží je adresa uvedená v objednávkovém formuláři, vlastnické právo přechází na kupujícího po převzetí a zaplacení zboží.

- Dodací a platební podmínky
Zboží zasíláme do 5 pracovních dnů od přijetí objednávky, v případě platby předem na účet pak do 3 pracovních dnů ode dne připsání částky na účet prodávajícího (KB Praha 5 číslo účtu 385940051/0100). Zboží je zasíláno pomocí  České pošty nebo přepravní služby GLS.

Možnosti doručení:

Balík GLS - 80 Kč + platba předem na účet 0,-Kč, dobírka + 20,-Kč

Balík do ruky Česká pošta - 103 Kč + platba předem na účet 0,-Kč, dobírka + 42,-Kč

Balík na poštu Česká pošta - 94 Kč + platba předem na účet 0,-Kč, dobírka + 42,-Kč

Zboží je zasíláno pouze v rámci ČR. Pokud bude nutné najednou objednané zboží odeslat ve více zásilkách, účtujeme si expediční poplatek pouze za jednu zásilku. Balné neúčtujeme.

- Nepřevzetí zásilky

Nepřevzetím zásilky zasílané na dobírku ani v úložní době, či při opakovaném doručení přepravcem, dojde k porušení kupní smlouvy. Protože zákazník je ze strany prodejce vždy elektronicky nebo telefonicky informován o odeslání balíku veškeré argumentace či odůvodnění nepřevzetí (např. neobdržení oznámenky apod.) jsou brána za zcela účelová. V případě nevyzvednutí zásilky bude zákazníkovi automaticky účtován storno poplatek ve výši skutečných nákladů spojených s odesláním zásilky ( poštovné a balné) t.j. 180,- Kč. Zákazník má možnost v tomto případě do 7 dnů aktivně požádat o opakované zaslání zásilky. Původní cena zásilky bude navýšena o částku 114,- Kč, tj. podle skutečně vynaložených nákladů na nové doručení.

- Odstoupení od kupní smouvy
Kupující má právo podle občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14 dnů po převzetí zboží. Toto rozhodnutí musí doručit prodávajícímu ve stanovené lhůtě písemně. Peníze je možné zaslat zpět až po vrácení nepoškozeného zboží bez známek užívání a opotřebení.

- Reklamační řád
Kupující je povinen objednané zboží řádně převzít od přepravce a zkontrolovat neporušenost obalů a případné poškození zásilky. Při zjištěných vadách musí toto reklamovat přímo u přepravce.
Záruční doba na zboží je 2 roky.  Záruční podmínky na zboží a další nároky z vad zboží o se řídí příslušným ustanovením občanského zákoníku. V případě reklamace zašlete zboží na naši adresu včetně kopie dokladu o nákupu a Vašeho tel. spojení. V případě uznaného nároku Vám bude zboží bezplatně opraveno nebo vyměněno (dle povahy vady). V případě neuznaného nároku Vás budeme kontaktovat ohledně ceny opravy.

- Ochrana údajů
Při zadání objednávky v našem internetovém obchodě dáváte souhlas ke zpracování údajů o Vás a Vašem nákupu pro naši interní potřebu. Vyžadujeme pouze informace nezbytně nutné k realizaci objednávky. Získané údaje používáme dle zákona o ochraně osobních údajů č. 101/200 Sb. a s výjimkou přepravních společností a peněžních ústavů je zásadně neposkytujeme třetím stranám!

 Tyto obchodní podmínky jsou platné od 01.01.2016


copyright © 2020 Viola - Trading | Veškerý obsah na webu je chráněn autorskými právy a kopírovat jej není povoleno
Realizaci a deisgn zařizuje firemniweb.cz