DESTNIKY-PRAHA-STAROMESTSKE.jpgFirma Viola vznikla v r. 1990. Od svého počátku se v ČR profilovala v oblasti oblečení a textilních doplňků do deště. Od r. 1993 vyrábí veškeré zboží pod vlastní ochrannou značkou.Viola vytváří ve svém designerském studiu exlusivní kolekci deštníků a pláštěnek.

Kolekce je vždy vytvářena v souladu s nejnovějšími módními trendy s přihlédnutím ke specifickým požadavkům regionu prodeje. Pro výběr materiálů pro konstrukce, potahy a rukojeti využíváme předních světových výrobců v daném oboru. Kvalita našich výrobků byla několikrát ověřena spotřebitelskými testy. V testu časopisu D-test se naše výrobky umísťují vždy na předních místech. Náš náhodně vybraný deštník se umístil v konkurenci 22 deštníků jako jediný v nejlépe hodnocené kategorii (výrobek velmi dobrý).

Proč VIOLA? VIOLA Vám nabízí spotřebitelsky ověřenou kvalitu ve všech cenových kategoriích. Naše ceny jsou vždy příznivé a konkurenceschopné. Naše výrobky jsou neustále zdokonalovány na základě připomínek zákazníků. Ověřenou kvalitu Vám rádi nabídnou naši prodejci a obchodní zástupci.

V přídadě zájmu o prodej našich výrobků nás kontaktujte pomocí formuláře.

Pro jednotlivce si můžete vybrat výrobky VIOLA v našem On line obchodu. Kompletní nabídku pro naše obchodní partnery dostanete zdarma po zaregistrování nebo na vyžádání vyplněním formuláře.

GDPR – Informace o zpracování osobních údajů
Ohledně dotazu na ochranu osobních dat (GDPR), prosím použijte tento mail: viola-cz@viola.eu


copyright © 2020 Viola - Trading | Veškerý obsah na webu je chráněn autorskými právy a kopírovat jej není povoleno
Realizaci a deisgn zařizuje firemniweb.cz